Zastępca Głównego Księgowego / Głównej Księgowej

Oferta pracy z dnia: 2019/04/11
Oferta ważna do dnia: 2019/05/12
Pracodawca: IPK Doradztwo Personalne
Miejsce pracy: Gdańsk
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Aktualnie dla naszego Klienta, renomowanej i prężnie rozwijającej się firmy z branży ubezpieczeniowej, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: Zastępna Głównego Księgowego / Głównej Księgowej

Opis stanowiska:

– Weryfikacja i kontrola poprawności zapisów na kontach,

– Współodpowiedzialność za tworzenie rozliczeń podatkowych,

– Nadzór nad poprawnością księgowań (również pod względem podatkowym),

– Kontrola właściwego obiegu, kompletowania, przechowywania dokumentów księgowych, – Wykonywanie procedur zamknięcia miesiąca,

– Księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów i przychodów,

– Współpraca z zewnętrznymi organami,

– Współodpowiedzialność za tworzenie sprawozdań finansowych.

Wymagania:

– Wykształcenie wyższe,

– Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

– Doświadczenie związane z dziedziną rachunkowości i finansów (powyżej 5 lat):

– kierowanie księgowością lub pełnienie funkcji zastępcy głównego księgowego w firmie małej lub średniej wielkości,

– Doświadczenie związane z pracą w biurze przy obsłudze większych podmiotów prawnych,

– Znajomość systemu Symfonia Sage ERP,

– Odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

– Umiejętność pracy pod presją czasu,

– Umiejętność współpracy i komunikatywność.

Oferujemy:

– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

– Pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie,

– Ciekawe możliwości rozwoju zawodowego.

Kontakt:
Lęborska 3B
Gdańsk
585501116
Email: ipk@ipk.com.pl