Pracownik centrum elektronicznej obsługi klienta

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: RS Connect Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gdańsk
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2500
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej za kompleksową obsługę klienta w naszych sklepach internetowych.

Główne zadania na stanowisku:

– obsługa  wiadomości e-mail dotyczących udzielania informacji odnośnie oferty sklepu, dostępności produktów, stanu realizacji zamówienia, zwrotów i reklamacji,

-współpraca z działem odpowiedzialnym za realizację zamówień,

-budowanie pozytywnych relacji z Klientami sklepu internetowego,

-obsługa reklamacji oraz zwrotów

Od Kandydata oczekujemy:

-komunikatywności i umiejętności nawiązywania relacji,
-wysokiej kultury osobistej,
-zaangażowania w realizację wykonywanych zadań,
-bardzo dobrej znajomości obsługi komputera,
-mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

Oferujemy:

-Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę w 8-godzinnym systemie 8-16 lub 9-17.
-Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze w biurze w Gdańsku,
-Możliwość rozwoju w zależności od umiejętności oraz stopnia zaangażowania

Informacje o firmie

Dynamicznie rozwijająca się firma Rs. Connect Sp. z o.o., właściciel sklepów internetowych z zegarkami i akcesoriami oraz posiadający w portfolio własne marki.