Magazynier – praca popołudniami, też dla studentów

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: KS Service
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer referencyjny: PZiR/POZ/022018
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp.z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w KRAZ pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza firma posiada belgijski certyfikat Erkenning nr VG 2091/U-als Uitzendbureau in het Vlaamse Gewest, co stanowi gwarancję legalności oraz jakości świadczonych przez nas usług. Obecnie dla naszego klienta z branży logistycznej, poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze:OFERUJEMY:
Gwarantujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (5/8 etatu), atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w kwocie 1800 zł brutto oraz nawet 15% premii miesięcznie. Praca odbywa się w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych (15:00-20:00). Zapewniamy odpowiednie przeszkolenie do pracy i możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w uznanej na rynku firmie, będącej pionierem w branży logistycznej.


ISTOTNE NA STANOWISKU:
Nie wymagamy doświadczenia! Od kandydatów oczekujemy umiejętności pracy w zespole i dobrej kondycji fizycznej. Poszukujemy osób gotowych do natychmiastowego podjęcia zatrudnienia oraz sumiennie wykonujących powierzone obowiązki.


NAJWAŻNIEJSZE ZADANIA:
Do głównych obowiązków należeć będzie: załadunek i rozładunek kontenerów, zachowanie czystości i porządku na terenie magazynu oraz inne prace zlecone przez przełożonego.
PRACA OD ZARAZ, APLIKUJ TERAZ!
Więcej informacji udzielam pod numerem telefonu 508 351 455.