Kierownik Działu SCM & Logistyki

Oferta pracy z dnia: 2019/04/11
Oferta ważna do dnia: 2019/05/12
Pracodawca: IPK Doradztwo Personalne
Miejsce pracy: Gdańsk
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Firma Wiha Werkzeuge Sp. z o.o. jako część międzynarodowej grupy czołowego producenta profesjonalnych narzędzi ręcznych, poszukuje do pracy w Zakładzie w Gdańsku osoby na stanowisko: Kierownik Działu SCM & Logistyki

Opis stanowiska:

– Odpowiedzialność za procesy związane z zapewnieniem ciągłości produkcji: nadzór zamówień Klientów, terminową realizację zamówień części do produkcji

– Optymalizacja procesów logistycznych i procesów przepływu materiałów

– Utrzymanie odpowiednich stanów magazynowych zgodnie z celami

– Motywowanie, prowadzenie i rozwój podległych pracowników

Wymagania:

– Wykształcenie wyższe (logistyka, ekonomia, zarządzanie produkcją itp)

– Znajomość języka angielskiego

– Doświadczenie w kierowaniu logistyką w firmie produkcyjnej

Oferujemy:

– Ciekawe projekty w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie produkcyjnej

– Atrakcyjne warunki zatrudnienia

– Pracę w międzynarodowej firmie będącej jednym z liderów w swojej branży

Kontakt:
Lęborska 3B
Gdańsk
585501116
Email: ogloszenia.gdansk@ipk.com.pl