Elektryk chłodniarz

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Balticon S.A.
Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia
Oferowane wynagrodzenie brutto: 3060
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Balticon S.A. poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Główne obowiązki:

– Przegląd i serwis układów chłodniczych w kontenerach.

– Przegląd i serwis układów elektrycznych w kontenerach.

– Współpraca z poszczególnymi działami firmy oraz klientami.

Wymagania:.

– Prawo jazdy kat. B.

– Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

– Chęć do nauki nowych umiejętności.

– Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania.

Mile widziane:

– Uprawnienia SEP i F-GAZ.

– Podstawowa znajomość obsługi komputera w zakresie Windows i MS Office.

Zatrudnimy zarówno osoby z doświadczeniem, jak i osoby do przyuczenia, chętne do nauki nowych umiejętności.

Stawka 3050-3500zł brutto podstawy (premia liczona dodatkowo) jest stawką na okres próbny. Po zakończeniu okresu próbnego stawka ustalana jest indywidualnie.

Aplikacje prosimy kierować na adres mailowy z podaniem w tytule nazwy stanowiska.

Oferujemy:

– Umowę o pracę.

– Możliwość przyuczenia.

– Możliwość rozwoju umiejętności – szkoleń zawodowych i zdobywania uprawnień w ramach zatrudnienia.

– Atrakcyjny system premiowy już od pierwszego miesiąca pracy oraz dodatki za wyjazdy serwisowe na terenie kraju.

– Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży logistycznej w dużej firmie o międzynarodowym zasięgu oraz naukę od wysokiej klasy specjalistów. Atrakcyjny system benefitów (m. in. karta Multisport, ubezpieczenie na życie).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Obowiązek informacyjny dla kandydatów do pracy:

Głównym Administratorem Danych Osobowych jest:

BALTICON S.A. ul. Prof. Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk,

Dane zamieszczone w życiorysie będą przetwarzane w celu rekrutacji na powyższe stanowisko i będą przetwarzane przez okres prowadzenia rekrutacji.

Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody, którą powinna zostać umieszczona w życiorysie lub zgłoszeniu rekrutacyjnym i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści, ich poprawiania, usunięcia, zaprzestania przetwarzania, przenoszenia danych i wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pełna informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy znajduję się na naszej stronie

balticon.pl/wp-content/uploads/2016/08/INFORMACJA-O-PRZETWARZANIU-DANYCH-OSOBOWYCH.pdf