Doradca Techniczno-Handlowy z branży HVAC

Oferta pracy z dnia: 2019/02/12
Oferta ważna do dnia: 2019/03/14
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer referencyjny: DTH/037/ILG
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Manpower (Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich kluczowych Klientów, poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:
– Rozwój sprzedaży produktów firmy
– Doradztwo produktowe i techniczne dla klientów
– Utrzymanie i rozwój kontaktów handlowych ze stałymi oraz z nowymi klientami firmy
– Dbałość o wysoki poziom współpracy z klientami firmyWymagania:
– Wiedza techniczna z zakresu urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych
– Wykształcenie techniczne
– Język angielski na poziomie komunikatywnym
– Prawo jazdy kat. B
– Komunikatywność, dokładność i zaangażowanie
– Mile widziana znajomość AutoCadOferujemy:
• Atrakcyjny i motywujący system wynagrodzeń
• Dostęp do wielu benefitów pozapłacowych (m.in. multisport, prywatna opieka medyczna i darmowe lekcje j.ang)
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Możliwość rozwoju osobistego w wielu ciekawych projektach
• Samodzielność w działaniu na jednym z kluczowych stanowisk w firmie