Doradca klienta

Oferta pracy z dnia: 2019/02/07
Oferta ważna do dnia: 2019/03/10
Pracodawca: Serwis Personalny
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer referencyjny: pn.2019
Oferowane wynagrodzenie brutto: 3000
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:Jako Agencja Pośrednictwa Pracy „Serwis Personalny”, nr certyfikatu 14765. Obecnie dla jednego z naszych klientów, z branży nieruchomości, poszukujemy pracownika na stanowisko

DORADCA KLIENTA.

Miejsce pracy:  Gdańsk, Lębork, Chojnice, Kartuzy

Obowiązki:

  • Monitorowanie ryku nieruchomości
  • Pozyskiwanie ofert sprzedaży, najmu i kupna nieruchomości
  • Prezentacja nieruchomości
  • Obsługa transakcji
  • Utrzymywanie relacji z klientami

Czego oczekujemy?

  • Mile widziane jest doświadczenie zawodowe w branży nieruchomości
  • Wykształcenia minimum średniego
  • Zaangażowania
  • Kreatywności
  • Komunikatywności
  • Samodzielności
  • Zapewniamy przyjemne warunki pracy i miłą atmosferę, zatrudnienie w stabilnym i rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • Pracę pełną wyzwań i samodzielność w działaniu
  • U Nas żaden pomysł nie jest złym pomysłem!
  • Umowę o pracę
  • Szkolenia i możliwość zdobycia licencji zawodowej
  • Awans stanowiskowy i finansowy w strukturach firmy
  • Wysokie prowizje

Informacje dodatkowe:

Zapewniamy, że dbamy o Naszych pracowników! Co stanowi o kulturze i pozycji Naszej firmy na rynku.

Kontakt:
Gdańsk
504107757
Email: gdansk@personalnyserwis.com