Doradca klienta

Branża: Inne
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: MULTIKA
Miejsce pracy: Gdańsk
Oferowane wynagrodzenie brutto: 4000
Opcje dodatkowe: Dla studentów

Zostań najlepszym Konsultantem Biznesowym:

Jeżeli:

• masz za sobą pierwsze doświadczenie w sprzedaży telefonicznej i po prostu to lubisz,

• jesteś kreatywny i szybko się uczysz,

• potrafisz uważnie słuchać i wczuć się w sytuację rozmówcy,

• chcesz się rozwijać w kierunku sprzedaży,

• posiadasz silna motywacja do pracy,

• cechuje Cię wysoka kultura osobista,

• posiadasz umiejętność precyzyjnego i logicznego formułowania wypowiedzi,

• znajomość MS Office w szczególności MS Excel,

• mile widziane doświadczenie w obsłudze Call Center,

• mile widziane doświadczenie sprzedaży produktów bankowych, To u nas masz szansę zostać specjalistą w zakresie:

• nawiązywania pierwszego, telefonicznego kontaktu z klientami,

• pozyskiwania nowych klientów,

• obsługi klienta biznesowego,

W zamian oferujemy:

• pracę w zgranym i dynamicznym zespole,

• motywacyjny system wynagrodzeń,

• możliwość nauki oraz kreowania swojej kariery w firmie,

• szansę rozwijania w bardzo atrakcyjnej branży finansowej,

• szkolenia podnoszące kwalifikację,

• biuro, w którym poczujesz się jak w domu,

• wewnętrzne i zewnętrzne warsztaty, konferencje i szkolenia – wszystko zależy od Ciebie,

• brak górnej granicy zarobków, wszystko w Twoich rękach,

• umowa o pracę + bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń,

• samochód służbowy, laptop, komórka,

Zadania i obowiązki:

• pozyskiwanie i utrzymanie klientów,

• pozyskiwanie pośredników, pracowników banków, pracowników instytucji poza bankowych,

• raportowanie spotkań i telefonów,

• dbanie o czystość i dobrą atmosferę w pracy oraz dobry wizerunek firmy,

• praca w godzinach 8-16 lub 9-17,

• pogłębianie swojej wiedzy bankowej i poza bankowej,

• pomaganie sobie nawzajem i dzielenie się wspólnymi zadaniami z pozostałymi członkami zespołu,

CV wraz z listem motywacyjnym  z odpowiednią klauzulą proszę przesłać na adres: biuro@multika-kredyty.pl w temacie proszę dodać czy interesuję Państwa praca w Gdańsku czy Gdyni.