Brygadzista (dział tworzyw sztucznych)

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: IPK Doradztwo Personalne
Miejsce pracy: Gdańsk
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Firma Wiha Werkzeuge Sp. z o.o. jako część międzynarodowej grupy czołowego producenta profesjonalnych narzędzi ręcznych, poszukuje do pracy w Zakładzie w Gdańsku osoby na stanowisko: Brygadzista (dział Tworzyw Sztucznych)

Zakres obowiązków:
– Kierowanie zmianą na dziale Tworzyw Sztucznych
– Odpowiedzialność za terminowość, efektywność i jakość produkcji
– Rozdzielanie i planowanie pracy na poszczególnych stanowiskach
– Zapewnienie dostępności materiałów do produkcji
– Zmiana form wtryskowych oraz ustawianie parametrów wtrysku (m.in. dla PP i PA)
– Dbałość o sprzęt i jego właściwe użytkowanie
– Dbałość o porządek i czystość w podległym obszarze
– Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i PPOŻ przez pracowników
Wymagania:
– Doświadczenie w obróbce tworzyw sztucznych – warunek konieczny
– Doświadczenie w zakresie kierowania zespołem pracowników na produkcji
– Wykształcenie techniczne
– Doświadczenie w zakresie usprawniania procesów produkcji (Lean Manufacturing) – będzie dodatkowym atutem
– Obsługa komputera (m.in. programów typu ERP) – będzie dodatkowym atutem
– Gotowość do pracy na 3 zmiany (poniedziałek – piątek)
Oferujemy:
– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– Wynagrodzenie podstawowe oraz premiowe
– Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
– Pracę w międzynarodowej firmie będącej jednym z liderów w swojej branży